Ceniąca aktywność fizyczną kobieta, czyli co można na siebie założyć

Na chwilę obecną coraz więcej osób stawia na ewidentnie aktywne spędzanie wolnego czasu. Wycieczki w góry stały się czymś, co już nikogo nie dziwi. Dni wolnych od pracy nie spędzamy już na łóżku, oglądając kolejny serial. Wybierając się na wędrówkę po górach, trzeba jednak pamiętać o właściwym wyposażeniu. Odpowiednie buty i odzież zagwarantują nie tylko wygodę i doskonały wygląd, ale również bezpieczeństwo.

selfie - moda

Autor: Luiz Fernando Reis
Źródło: http://www.flickr.com
kadr - moda

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejszym elementem każdej wędrówki po górach są świetnej jakości buty trekkingowe. Przytoczone buty trekkingowe powinny przede wszystkim mieć odpowiednio grubą podeszwę. Za sprawą tego stopa nie będzie boleśnie odczuwała najmniejszego nawet kamyczka, na który niechcący staniemy. Producenci odzieży oraz akcesoriów dla osób, które stawiają na aktywność fizyczną oferują obecnie rozwiązania wybitnie kobiece. Panie mogą wybierać pomiędzy butami do wędrówek po górach w różnych barwach. Wprawdzie ciągle prym wiedzie beż i różne odcienie brązu oraz granatu, ale nie znaczy to, że nie można obecnie znaleźć butów trekkingowych , które mają różowy kolor. W przypadku butów na górskie wycieczki (zobacz wycieczki z niemiec) bardzo duże znaczenie ma także wysokość cholewki. Im wyższe góry i im bardziej trudny teren, tym dłuższa musi być cholewka. Sprawi to, że staw skokowy bardzo dobrze ochraniany będzie przed skręceniem i zwichnięciem. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego uszyto buty. Najlepsze są rzecz jasna tkaniny odporne na działanie wody i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Buty trekkingowe, które w mgnieniu oka zaczną się przecierać nie są doskonałym wyborem.

W sklepach z ubraniami dla osób lubiących ruch zakupić można także kurtki softshell damskie. Przedstawicielki płci pięknej, które interesują kurtki Softshell damskie dostają dzisiaj naprawdę szeroki wybór. Wybierać można między modelami układającymi się blisko ciała, jak i tymi, które pozostawiają całkiem niemały luz. Kurtki uszyte z myślą o kobietach z materiału Softshell to również cała paleta kolorów. Przedstawicielki płci pięknej mają dzisiaj do wyboru kurtki w jednym kolorze oraz te, które wykonano z materiału w najróżniejsze wzory.

Naprawdę modne są kurtki w kolorach mocnych i wyrazistych, które sprawiają, że zakładająca je przedstawicielka płci pięknej nie pozostanie niezauważona. Kurtki Softshell to doskonały wybór dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które szukają odzieży wierzchniej świetnej jakości.

Comments are closed.