Ciekawe hasło na twojej koszulce? – postaw na doskonały prezent dla bliskiej osoby

„Najlepszy tata na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Sie ma, lub sie nie ma” – te i mnóstwo innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na oferowanych w sklepach koszulkach. Aktualnie nadruki na koszulkach to hit nie tylko internetowych sklepów, ale wszędzie tam, gdzie możemy dostać upominki i ciekawe gadżety.

koszulka

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Na pozór niczym się nie odróżniają od typowych egzemplarzy, aczkolwiek tylko na pozór. Nadruki na koszulkach – i to dodajmy zabawnym napisem – to doskonały wybór, jeśli mamy zamiar dać komuś niekonwencjonalny prezent. Chcesz wyrazić jak mocno kochasz swojego brata lub co ci się nie podoba w swoim znajomym? – kup i podaruj mu koszulkę z nadrukiem. Chcesz zwrócić uwagę otoczenia albo przekonać innych do tego, że jesteś świetnym kompanem do zabawy? – koszulka z niebanalnym hasłem będzie do tego celu idealnym rozwiązaniem – link do strony.

Koszulki o których mowa z miejsca zwracają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że oryginalny slogan czy zdjęcie (odwiedź nas) to najskuteczniejsza reklama. Jeżeli zakładamy koszulkę ze śmiesznym tekstem to tak jakbyśmy reklamowali siebie – to kim jesteśmy, co lubimy, jaką mamy osobowość. Rzecz jasna wybór hasła powinien być odpowiednio przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki efekt wywołamy zakładając taką koszulkę.

koszulka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Obecnie działa wiele firm, które przygotują dla nas koszulkę z jakim chcemy napisem – na życzenie. Wyłącznym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że nie powinniśmy podawać haseł, które są obraźliwe czy wulgarne. Ale też mało kto ma zamiar nosić na sobie takie koszulki. Te z żartem i ciętą ripostą to co innego. Takie koszulki chciałby mieć każdy, kto lubi dobrą zabawę i to zawsze i wszędzie!

Jeśli chcesz podkreślić otoczeniu, że „łowisz tylko wielkie sztuki” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na nadruk z takim właśnie hasłem. Z pewnością zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych wszystkich, z którymi będziesz mieć przyjemność się zobaczyć. Duże też prawdopodobieństwo, że taką koszulką nakłonisz innych do niebanalnych rozwiązań i oni także skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to świetny sposób na prezent, ale również na podkreślenie swojej indywidualności i charakteru.

Comments are closed.