Czym się różnią panowie od kobiet jeśli chodzić będzie o zawartość szafki na buty

Oglądając garderobę przeciętnej kobiety i mężczyzny często można zobaczyć znaczące różnice w ilości. O ile dużej części panów bez problemów się mieści w jednej szafie, razem z płaszczami i kurtkami, to kobietom podobna liczba miejsca będzie zapewne starczała na letni komplet.

sport - panorama

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
obuwie - rzut

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Nie inaczej ma się z obuwiem, parę par męskich ma się nijak do niekiedy kilkudziesięciu, jakie mają kobiety.kliknij w link tynk imitacja betonu tynk imitacja betonuTak duże różnice wynikają przede wszystkim z podejścia do noszenia obuwia. Mężczyźni będą stawiać na praktyczność oraz wygodę, jeśli więc kupią solidne lacoste buty męskie, to bez żadnego problemu będą chodzić w nich nawet parę lat, dopóki się nie zepsują. W męskiej modzie jeżeli chodzi o obuwie to niewiele się zmienia, rzecz jasna cały czas pojawiają się coraz to nowe fasony i wzory, lecz standard od dawna jest jeden. Z tego też powodu też zakup dobrych, markowych butów męskich to spokój na ładnych kilka sezonów. A jeśli coś się nawet stanie, to jeśli obuwie faktycznie będzie porządne, to po naprawie ich u szewca wrócą jak nowe i dalej będą służyć.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda przy paniach. Tu praktyczność i wygoda schodzą na dalszy plan, chociaż oczywiście są dość ważne.

Jeśli zaintrygował Cię prezentowany artykuł, kliknij też na taki link, gdyż odnajdziesz tam podobny świeży wpis (https://www.maxy.pl/product-pol-11360-Obroza-LED-zolta-M.html) – on również jest warty polecenia.

A na miejscu pierwszym u większości wielbicielek butów będzie się pojawiać moda. A że ta bardzo szybko się zmienia, bo co sezon wypuszczane są nowe kolekcje, niekiedy całkowicie inne niż rok wcześniej, to i butów w szafie przybywa. Oczywiście przybywa na każdą porę roku, bo zupełnie co innego zakłada się latem, a co innego na śnieżną zimę. Sporo pań lubi posiadać co najmniej po jednej parze każdego popularnego rodzaju, więc w przypadku lata między innymi to będą sandały, klapki oraz espadryle tommy hilfiger. Za to zimą z pewnością przydadzą się wygodne kozaki, a na wypadek trudniejszych warunków pogodowych ocieplane śniegowce.

Oczywiście to to nie są wszystkie popularne modele butów, jeszcze parę typów na pewno by się znalazło, więc teraz na pewno się będzie rozumiało, skąd biorą się takie ich ilości w szafach. Jedynie trochę szkoda, że kobiety w wielu z nich chodzą tylko przez niedługi czas, po potem wypadają z mody.

Comments are closed.