Jak dopasować biżuterię, by prezentować się świetnie? O czym należy pamiętać?

Biżuteria to wyznacznik kobiecości. Nadaje szyku, klasy, podkreśla urodę każdej z pań. Z pewnością każda z nas wertuje sieć internetową poszukując błyskotek wpisujących się w indywidualne wymagania i potrzeby.

Bransoletka

Autor: 38PR
Źródło: 38PR

Wystarczy wstukać sformułowania typu „bransoletki z kamieni” czy „biżuteria sklep internetowy” Trzeba zacząć od tego, że dopasowując biżuterię nie należy przesadzać. Często zastosowanie zbyt wielu komponentów biżuterii da efekt odwrotny do zaplanowanego. Minimalizm i prostota to niemal zawsze klucz do sukcesu. Inna zasada brzmi, że nie powinnyśmy łączyć ze sobą błyskotek srebrnych ze złotymi. Ze złotem można śmiało zestawiać bransoletki z kamieni. Koniecznie należy mieć na uwadze, że nie każdy dodatek będzie właściwy na daną okazję.

Na formalnym spotkaniu, w pracy lepiej sprawdzą się uniwersalne modele. Jeśli natomiast planujemy wyjście na randkę czy na dyskotekę, śmiało możemy wybrać coś bardziej oryginalnego. Kolczyki mogą uwydatnić nasze spojrzenie. Dobrze pamiętać, że błyskotki w kolorze zielonym uwydatnią oczy piwne, fiolet doskonale będzie się komponował z oczami niebieskimi, a brąz współgra z zielonymi oczami.

Zaopatrując się w kolczyki najlepiej jest dopasować je do kształtu twarzy. Jeśli nasza twarz jest kwadratowa, wypada wybrać długie, wiszące błyskotki. Małe kolczyki sprawdzą się u pań o pociągłej twarzy. Generalnie powinno się pamiętać, że kształt kolczyka powinien być przeciwieństwem kształtu twarzy. Wybór biżuterii powinna też determinować nasza budowa ciała.

Szukasz podobnych informacji na prezentowany w tym miejscu temat? To żaden problem, po prostu wejdź dalej balustrada a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

Panie, które charakteryzują się bardziej krągłymi kształtami raczej powinny stawiać na długie korale czy grubsze łańcuszki. Kobiety o filigranowej budowie fantastycznie będą prezentować się z krótszymi naszyjnikami, cieńszymi łańcuszkami. Wreszcie biżuteria musi współgrać ze strojem.

Jeśli wybieramy prostą, tradycyjną sukienkę, na przykład małą czarną, możemy śmiało pozwolić sobie na odważne, charakterystyczne dodatki. Jeżeli jednak pragniemy włożyć suknię, która sama w sobie jest błyszcząca i zdecydowanie przyciąga wzrok, lepiej wybrać dodatki bardziej stonowane. Ciekawą biżuterię zakupić można w Internecie, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać sformułowanie „biżuteria sklep internetowy”.

Comments are closed.