Jak nowoczesna strojnisia kupuje wierzchnie ubranie na jesienną pogodę

Liście na gałęziach drzew zaczynają żółknąć, dając tym samym sygnał, że nieuchronnie zbliża się jesień, czyli pora roku kojarzona zwyczajowo z mżawką. Kolejny wrześniowy dzionek warto rozpocząć nie tylko smakowitą kawą i kupionym w piekarni ciastem, ale i sprawdzeniem, czy na półce w sieni znajduje się porządny deszczochron. Podczas opadów z silnym wiatrem może on jednak zawieść, a jego właściciel powróci do mieszkania przemoczony i rozgniewany. Biorąc pod uwagę przedstawioną wyżej sytuację, większość osób decyduje się na kupno specjalnego odzienia na pogodę pod psem.

kurtka

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Niekoniecznie musi to być powszechna peleryna przeciwdeszczowa lub płaszczyk z ortalionu. Wizażyści polecają równie gustowne, jak i funkcjonalne odzienie, czyli kurtki damskie przeciwdeszczowe, które fantastycznie uzupełnią każdą kobiecą garderobę.

Obowiązkowym elementem składowym kurtki jest oczywiście kaptur: szeroki, obszyty miękkim futerkiem bądź mniejszy i już bez żadnych ozdób. Kurtki damskie online mają za zadanie chronić przed jesiennym zimnem i wzbudzać zazdrosne spojrzenia naszych przyjaciółek od serca. Żadna z dam nie będzie szczędzić wolnych chwil na spacerowanie po butikach i poszukiwanie najmodniejszego, ale i oryginalnego fasonu – więce tutaj.

Przechodzenie od jednych sklepowych drzwi do drugich jest dla dam wielką przyjemnością, a dla dżentelmenów, którzy im towarzyszą, prawie udręką. Od czasu do czasu w galeriach handlowych można ich zobaczyć, jak siedzą na ławeczkach postawionych na pasażach i gapią się w swoje telefony komórkowe. W tym samym czasie ich małżonki z wielkim przejęciem przerzucają wieszaki w dziale kurtki damskie przeciwdeszczowe w poszukiwaniu najlepszego egzemplarza.

Bywa, że nawet cały dzień trzeba poświęcić na znalezienie ubrania spełniającego wszystkie kryteria postawione przez kupującą. Kurtka (http://www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/47/Kurtka%20Camel) nie może być za długa, ani za krótka. Jej krój ma uwydatniać walory damskiej figury, a najlepiej, żeby ją co nieco wyszczuplał. Ponadto obowiązkowo musi pasować do wiszącej w meblach popielatej spódniczki i obcisłych spodni jeansowych zakupionych 12 miesięcy temu na wyprzedaży.

Jak widać kupno kurtki staje się nierzadko sprawą najwyższej wagi. Może nawet okazać się, że narzeczeni pochłonięci zakupami nie pamiętają o produktach spożywczych potrzebnych do przyrządzenia wieczornego posiłku. Lodówka będzie świecić pustkami, ale za to w kobiecej szafie zawiśnie piękna i elegancka kurtka.

Comments are closed.