Jak wybrać ładne ubranie do biura?

Panie pracujące w biurze muszą liczyć się z ustalonymi regułami dotyczącymi garderoby. Nie mogą pozwolić sobie na luźne sukienki czy zbyt krótkie spódniczki, ponieważ muszą obsługiwać klientów bądź partnerów biznesowych i za każdym razem wyglądać szykownie.

kobieta

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz wygląd ma duży wpływ na kontakty z ludźmi, swoim ubiorem z kolei można podkreślić uznanie dla drugiej osoby. Jak w związku z powyższym wybrać idealne stylizacje do biura? U kobiet za każdym razem sprawdzają się żakiety, które można założyć tak samo do spodni, jak i do spódniczki. Muszą być zgrane kolorystycznie oraz pod względem tkaniny, by stanowiły harmonijną całość. Najlepsze są stonowane kolory, które nie rzucają się w oczy – z apaszką za to bądź z butami możemy odrobinę poszaleć, by lepiej się czuć oraz mieć dobry nastrój na co dzień. Kobiety często zakładają sukienki, przy czym należy pamiętać, aby nie miały za głębokiego dekoltu oraz nie odkrywały ramion. Latem, by nie czuć ciepła, wystarczy wybrać sukienkę z lekkiego, cienkiego materiału, a rękawek na pewno nie będzie nam przeszkadzać. Jeśli chodzi o bluzki damskie, do każdego ubioru sprawdzą się bluzki z kołnierzykiem.

kobieta

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com

Są niezwykle szykowne oraz pasują nawet na ważne spotkanie biznesowe w restauracji. Wybierajmy bluzki z tkanin, które się nie zagniatają, aby za każdym razem prezentować się dobrze. Jeżeli nakładamy zwyczajną bluzkę, ostatnio bardzo modne są dopinane kołnierzyki. Można dobrać je w zupełnie innym kolorze niż kolor bluzki, aby zarazem pełniły funkcję ozdoby. Wtedy warto jest już zrezygnować z dużego naszyjnika, ponieważ taki kołnierzyk w zupełności wystarczy.

Na koniec trzeba jeszcze napisać o długości spódnic i sukienek – najbardziej pożądana jest długość do kolan, a ponadto zawsze powinno się nakładać rajstopy albo pończochy, niezależnie od pogody.

Ten odsyłacz (http://www.linde-mh.pl/pl/) kieruje do materiału, który zawiera przydatne treści – zapewne Cię zaciekawią i będą przydatne.

Poza doborem konkretnych części części do webasto stylizacji ważne jest również, by ubranie zawsze wyglądało schludnie, a więc było czyste oraz ładnie wyprasowane. Nie można też zapomnieć o dodatkach, m.in. o subtelnej biżuterii i dopracowanym makijażu. Włosy muszą być gładko zaczesane albo upięte, a manicure – staranny. Takie niewielkie szczegóły mają niewątpliwy wpływ na cały wygląd, zatem na nie także dobrze jest zwrócić uwagę, aby ładnie wyglądać i dobrze się czuć.

Comments are closed.