Jaki strój do komunii będzie najbardziej odpowiedni dla dziewczynki? O czym pamiętać? Co jest dzisiaj modne?

Komunia Święta to duże wydarzenie dla rodziców, ale także dla dzieci. Musimy pomyśleć o wielu rzeczach, a jedną z najważniejszych jest dobrane najwłaściwszego stroju. Jaki więc wybrać? Na jakie sprawy zwracać uwagę, aby strój był najlepiej dobrany?

W większości kościołów każde dziecko ma identyczne stroje liturgiczne. Tego rodzaju skromne alby nie będą odciągać uwagi od najważniejszego przekazu takiej uroczystości, każde dziecko prezentuje się schludnie i elegancko. Dla każdej dziewczynki jest znaczący wybór różnorakich dodatków takich jak rękawiczki komunijne, które są w stanie ożywić nawet najbardziej konserwatywny oraz stonowany strój. Jednym z ciekawszych elementów stylizacji na komunie jest również fryzura. Co tu dużo mówić, przecież niektóre dziewczynki specjalnie przez parę miesięcy zapuszczają włosy, aby mieć dłuższe podczas tej uroczystości.

Pierwsza komunia święta

Autor: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Źródło: http://www.flickr.com

Do takiej fryzury bardzo pasują wianki komunijne, jakie są też stonowanym, niezbyt zobowiązującym dodatkiem. Wiankiz kwiatów sztucznych odeszły już do przeszłości, bardziej odpowiednie są kwiaty żywe. Jesteśmy w stanie je po prostu nabyć u florystki, jak również zamówić i odebrać w dniu Komunii Świętej. Jesteśmy w stanie też je wykonać samodzielnie. Idealnie wyglądają polne i łąkowe kwiaty. Wianki z kwiatów są naprawdę wspaniałe i wspaniale komponują się z delikatną urodą dziewczynek. W każdym roku są pewne trendy w komunijnej modzie, w tym natomiast roku modne są już nie sztywne koki oraz nienaturalne loki.

Najbardziej odpowiednie są rozpuszczone, lekko falowane włosy. W takiej fryzurze każda z dziewczynek będzie prezentowała się naturalnie i dziewczęco. Modne są też zaplatane fryzury, czyli kłosy oraz warkocze. To bardzo naturalny wybór, dodają dużo uroku każdej dziewczynie. A jakiego typu wybrać ubiór po mszy? Pamiętajmy, iż na przyjęciu komunijnym dziewczynki powinny prezentować się elegancko, ale już jednakże mniej niż na mszy. Najbardziej korzystnie więc postawić na sukienkę w pastelowym kolorze. Najistotniejsze, by strój był wygodny, gdyż nasze dziecko z pewnością większość czasu spędzi na zabawach.www.maleckamakeup.pl/makijaz-slubny/ (http://www.maleckamakeup.pl/makijaz-slubny/)To niezwykle istotne, aby było jej wygodnie w tym czasie.

Comments are closed.