Każdy z nas ma w życiu takie momenty, które zapamiętuje przez całe życie. Są to te najważniejsze dla nas dni, do których przygotowujemy się dokładnie już dużo wcześniej, by wszystko było jak w bajce.

Te wydarzenia można to jasne wymieniać ciągle , bo w życiu każdego z nas jest ich wiele. Istnieją jednak dwa niezwykle ważne , które z pewnością pamięta każdy i rozpamiętuje je potem przez długie lata , oczywiście mowa o komunii świętej jak i o ślubie.

Pierwsza komunia święta jest wydarzeniem, które każdy z nas pamięta jako pierwsze najbardziej ważne w naszym życiu. Zarówno dzieci jak i rodzice już dużo wcześniej przygotowują się do tej ceremonii, aby wszystko wyszło jak najpiękniej i pozostawiło po sobie piękne wspomnienia na wiele lat . Dzieci z reguły okres przygotowań przeżywają emocjonalnie, poznają własną religię. Rodzice z kolei prócz tego dbają również o oprawę całej uroczystości i ich rola do niewielkich nie zalicza się . Szczególnie w przypadku dziewczynki dobór ubioru przyprawia o zawrót głowy. Masa dodatków do komunijnej szatki nie kończy się na doborze wianka. Należy postarać się o odpowiednie obuwie buty wólka kosowska , delikatną biżuterię dla młodej damy, typowe rękawiczki komunijne, maleńką torebkę. Oczywiście jeśli mowa o chłopcach to rękawiczki komunijne również są wymagane.

wizja - ubrania

Autor: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl

Jeszcze większe odczucia budzi w nas dzień ślubu. Wydarzenie to przeżywamy już jako ludzie pełnoletni i stuprocentowo świadomie, dlatego tym bardziej przygotowujemy się do niego wystarczająco wcześnie. O zawrót głowy może przyprawić nie wyłącznie zorganizowanie przyjęcia, zadbać należy także o właściwy ubiór dla przyszłych małżonków , udekorować samochód , który nas będzie zawoził jak również kościół w której odbędzie się uroczystość. Bardzo duża liczba decyduje się na to, aby zakupić gotowe stroiki ślubne nie tylko na samochód, ale także do kościoła. Wspaniale przystrojony kościół zostawia cudowne wspomnienia, a oferowane w sprzedaży stroiki ślubne są tak cudowne, że nie sposób z nich nie skorzystać.

Zarówno pierwsza komunia święta jak i potem ślub to jedne z najbardziej ważnych uroczystości w życiu każdego człowieka. Odpowiednia oprawa ceremonii i oczywiście ta ważność naszej osoby w czasie uroczystości na stałe pozostanie w naszej pamięci. Dlatego muszą być one wspaniałe . Nie ma zatem osoby, która w wypadku takiej ceremonii oszczędza i zmniejsza koszty. To nie jest na to czas. To my przecież jesteśmy gwiazdami uroczystości i my musimy błyszczeć nie licząc się z wydatkami. Na takich wydarzeniach nie można po prostu oszczędzać.

Comments are closed.