Categories

Archive

O modzie męskiej

Jeżeli chodzi o sprawy ubioru, bez wątpienia najczęściej mówi się o modzie kobiecej. Moda męska to cały czas temat znajdujący się niejako na marginesie. Obecnie jednak ta tendencja z wolna ulega odwróceniu. Znacznie częściej słyszy się o znanych twórcach ubrań dla panów czy o pokazach mody męskiej. Nie od dziś zresztą panie patrzą na to, co ma na sobie określony mężczyzna. Dawno skończyły się już czasy, kiedy ubranie musiało być jedynie czyste i nieuszkodzone.

Read more ›

Z jakiej racji warto jest kupować ciuchy w hurtowniach odzieży używanej?

Współcześnie nie każdy ma gotówkę na strojenie się w drogich butikach. Chociaż pensje są coraz większe, to są to minimalne zmiany w zestawieniu z rosnącymi kosztami życia, co zachodzi w ekspresowym tempie. Dlatego jeżeli chcemy szykownie wyglądać, mimo iż nie mamy zbyt dużych zarobków, możemy zrobić korzystne zakupy w hurtowniach odzieży używanej.

Read more ›

Części garderoby, jakie muszą być w każdej z szaf. Co sprawdzi się w najróżniejszych sytuacjach?

Każda kobieta stale inwestuje we własną garderobę. Chce nabywać coraz to nowsze ubrania oraz buty. Jednak mimo to często można usłyszeć znaną frazę: „nie mam co na siebie włożyć”. No niestety, pomimo dużej ilości ubrań czy dodatków problem z wybraniem odpowiedniego ubioru nie mija. Przyczyną może być brak podstawowych oraz z reguły sprawdzających się rodzajów strojów, tak zwanych klasycznych, jakie pasują do wielu rzeczy, są świetne na różne okazji oraz można je w łatwy sposób zestawić z innymi częściami strojów. Które ubrania oraz buty są niezbędne w każdej szafie? Read more ›