Kolczyki oraz innego rodzaju biżuteria do piercingu. Jakie biżuterię wybierać, żeby nasze przekłucie wspaniale wyglądało oraz szybko zagoiło?

W ostatnich latach piercing staje się coraz bardziej popularny. Nie tylko młodzi ludzie chętnie przekłuwają uszy bądź wykonują kolczyki w innych miejscach. Prawidłowo zrobiony piercing może stanowić piękną ozdobę naszego ciała, tym bardziej jeśli towarzyszy mu dobrze dopasowany kolczyk.

Na rynku dostępne jest bardzo dużo rodzajów kolczyków do piercingu. Dobrze znają się na nich osoby, które same zajmują się przekłuwaniem. W zależności od tego jakiego typu kolczyk posiadamy a także w którym jest miejscu można wybrać odpowiedni typu biżuterii. Większość oferowanych produktów to kolczyki na uszy, te które nosi prawie –

moda - fotografia

Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

Przez pierwsze kilka tygodni najlepiej jest zakładać kolczyki, które umożliwiają poprawne wygojenie się ran i zapobiegają przed zahaczaniem się biżuterii przykładowo o ubranie albo włosy. kolczyki kółka lub krótkie labrety pozwolą na dobre utrzymanie higieny w okolicach przekłutego miejsca.

Masz ochotę zbadać odmienny punkt widzenia na rozważany w tym poście temat? Kliknij więc tutaj i przeczytaj więcej szczegółów (http://www.lamalama.pl/wlokniny.html)!

Jeśli nasze przekłucie się zagoi możemy zacząć poszukiwanie najlepszej biżuterii dla nas (zobacz te elementy do biżuterii). Osoby posiadające kolczyk w pępku znajdą fantazyjne kolczyki z cyrkoniami lub łańcuszki na brzuch, które doskonale skomponują się z piercingiem na brzuchu.

Pełne barw i niebanalnych kształtów kolczyki możemy znaleźć w wielu sklepach on-line. Wiele z nich oferuje też dodatkową usługę sterylizacji zakupionych kolczyków. Korzystając z niej, mamy pewność, iż otrzymany kolczyk będzie idealnie czysty i po założeniu nie spowoduje żadnych zakażeń. Gdy odpowiednio będziemy dbać o nasz kolczyk, może on stać się niesamowitą ozdobą. W połączeniu z interesują biżuterią sprawi, że każdy będzie zachwycony naszym zadbanym piercingiem.

Comments are closed.