Kolczyki oraz innego rodzaju biżuteria do piercingu. Jakiego rodzaju biżuterię wybierać, żeby nasze przekłucie wspaniale się prezentowało oraz szybko wygoiło?

W ostatnich latach piercing staje się coraz bardziej popularny. Nie tylko młode osoby chętnie przekłuwają uszy lub wykonują piercing w innych miejscach. Dobrze zrobiony piercing może być piękną ozdobą naszego ciała, szczególnie kiedy towarzyszy mu dobrze dopasowany kolczyk.

Czy mamy we własnym zbiorze kolczyki kulki ((źródło))? Jak przedstawiają się kolczyki kulki?

Kolczyki

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jakaś pani nie kocha nosić wiszących kolczyków, albo nie ma szansy takich zakładać, ponieważ mogłaby nimi zahaczyć o coś w robocie i zrobić sobie krzywdę, to z pewnością musi sprawdzić jak wyglądają kolczyki kulki. Są one nieduże, są w różnorakich kolorytach, a do tego jeszcze mają możliwość okazać się całkowicie wykonane z jednego materiału, albo być wypełnione kolorowym szkiełkiem, więc będziemy mieli szansę je idealnie dobrać do każdego stroju jaki na siebie założymy.

Bardzo ważne są tworzywa z którego stworzono kolczyki do nosa (sporo więcej przeczytasz pod tym adresem). Właściwa pielęgnacja po przekłuciu i przez cały czas gojenia umożliwiają bezpieczeństwo.

Każdy nasz link (http://www.jagna.pl/na-nogi-dla-pan-c-31.html) prowadzi wyłącznie do cennych stron, na jakich możesz przeczytać o ważnych sprawach. Nie wahaj się, ale kliknij w ten link!

Należy mieć na uwadze, że tylko kolczyk, jakie są poddane procesowi sterylizacji powinny być zakładane na przekłucie. Coraz większą sławą cieszą się tunele, które rozciągają płatki uszne nieraz do średnicy kilkudziesięciu centymetrów. Czas gojenia rany związanej z założeniem piercingu zależny jest higieny, pielęgnowania, miejsca przekłuwania, czy surowca z którego wykonany jest kolczyk.

Kolczyki do nosa mają różne kształty. Jakie kolczyki do nosa nam się spodobają?
Najczęściej napotykane są kolczyki w uszach, jednakże najczęściej u młodych kobiet możemy je zauważyć też w nosie. To oznacza, że wtenczas będzie potrzeba kupić specjalne kolczyki do nosa, które mają różne kształty, rozmiary i okazują się być odpowiednio wygięte, tak aby każdy kto je zakłada posiadał gwarancję, że taki kolczyk się nie zsunie i nie będzie zagubiony.

Z pewnością każda pani odszuka dla siebie interesujący model biżuterii, pamiętając o tym, aby dopasować go do innych elementów garderoby. Najlepiej skusić się na zamówienie bransoletki przez Internet, aby mieć gwarancję, że kupujemy produkty po możliwie najniższej wartości na rynku.

Comments are closed.