Marka Desigual stawia na żywe kolory i niebanalne wzory, sukienki tej firmy z łatwością wyróżniają się na ulicy

Desigual to wyjątkowo popularna firma z Hiszpanii, która od kilku lat szturmem zdobywa krajowy rynek. Produkty Desigual tworzone są dla osób, które tryskają dobrą energią i uwielbiają kreatywne spędzanie wolnego czasu. W asortymencie salonów znajdziemy ubrania dla kobiet i mężczyzn oraz najróżniejsze akcesoria.

malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com

Dostępne w sklepach desigual sukienki cechują się wielością barw i wzorów. Produkty tej marki absolutnie nie są minimalistyczne.

Poszukujesz przykuwającego wzrok tekstu, który przedstawia użyteczne kwestie? Jeżeli tak, to kliknij tu, gdyż niechybnie Ci się przyda. Naprawdę zalecamy ten serwis (http://www.tritex.pl/).

Designerzy wybierają żywe barwy i kwiatowe motywy. Jeśli zatem przyciągają nas ubrania pozwalające lepiej się wyrazić, to na sto procent znajdziemy tutaj coś dla siebie. Dostepne w salonach desigual torebki nie są wyłącznie praktyczne, lecz też bajecznie kolorowe. Na dworze na pewno będą się wyróżniały. Jedną z fundamentalnych wartości, jakim hołdują twórcy Desigual, jest zestawianie ze sobą rozmaitych kolorów na zupełnie zadziwiające sposoby. Najprawdopodobniej żadna inna marka nie jest tak śmiała, jeśli chodzi o podejście do barw.

Obecnie dużo osób poprzez odzież wyraża swoją indywidualność i samopoczucie, w jakim akurat się znajdują. Wybierając produkowane przez firmę Desigual sukienki dobitnie oświadczamy, iż jesteśmy pełni życia oraz mamy pozytywne nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Kiedy już znajdziemy idealnie dopasowaną kreację, dobrze będzie zaopatrzyć się w niezbędne dodatki. Sprzedawane w salonach Desigual torebki będą w sam raz na wszelkie okazje – można je nosić do biura i na spotkania z przyjaciółmi. Dodatkowo marka sprzedaje również piękne spódnice, odlotowe jeansy czy ubrania sportowe oraz bieliznę. Takie ubrania sprawią, iż na pewno będziemy widoczni w tłumie.

Desigual regularnie pracuje z renomowanymi projektantami, aby tworzyć swoje wyjątkowe kolekcje. Kilka lat temu marka podpisała umowę z uznanym Cirque du Soleil – wynikiem tego była wspaniała kolekcja 60 produktów inspirowanych tajemniczą atmosferą tego cyrku. Rokrocznie Desigual wystawia w swoich salonach ponad tysiąc nowych modeli ubrań i akcesoriów.

Czy kluczowa witryna (http://www.multibed.pl/zarzadzanie-mieszkaniami-na-wynajem/) sprosta Twym oczekiwaniom? Mam nadzieję, że tak. Tam również oczekują na Ciebie ciekawe artykuły. Zachęcam!

Salony marki funkcjonują w ponad pięćdziesięciu państwach na całym globie, a centrala znajduje się w Barcelonie.

Comments are closed.