Męskie koszule: co dziś mężczyźni znajdą w sklepach

Wybór doskonałej koszuli spędza sen z oczu niezwykle wielu mężczyzn. Nie każda natomiast koszula będzie uniwersalna oraz można ją założyć na każdą okazję. Elegancki mężczyzna powinien przechowywać w swej garderobie przynajmniej kilka rodzajów koszul.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Którą koszulę męską założyć? To pytanie niemal codziennie zadaje sobie wielu mężczyzn na całym świecie. Odpowiedź na to pytanie jedynie pozornie będzie wydawać się łatwa. Inną koszulę założy mężczyzna, który wybiera się do pracy w firmie, w której wymagany będzie jest dress code, inną założy na spotkanie z ukochaną kobietą, a jeszcze inną taki mężczyzna, który wybiera się na niezobowiązujące spotkanie z kolegami. Przy wyborze koszuli istotny będzie nie tylko jej fason, ale także materiał, z którego została uszyta. koszule sportowe męskie wyróżniają się wyrazistymi barwami. Elegancki mężczyzna powinien pamiętać, iż koszule sportowe męskie nie należy zakładać do fraku. Z kolei koszula z krótkim rękawem będzie doskonałą perspektywą do ubrania na spotkania w gronie przyjaciół. Koszula z krótkim rękawem przeważnie powinna być zakładana bez marynarki.

Decydując się na męską koszulę skupmy uwagę na jej krój. Na metkach męskich koszul znajdą się opisy, które ułatwią wybór najbardziej odpowiedniego fasonu. Najbardziej uniwersalnym fasonem koszul dla panów będzie custom fit. Natomiast gdy na metce został umieszczony adnotacja „slim flit” znaczy to, iż koszula cechuje się mocno dostosowanym krojem. To doskonała koszula dla panów, którzy mogą poszczycić się smukłą sylwetkę. Dla mężczyzn o figurze typowej, jaka niewiele ma wspólnego z idealną, inaczej dla panów z widocznym brzuchem polecane będą koszule znane jako „classic fit”.

Nie mają te koszule wcięcia w talii, toteż doskonale dopasowane są do mężczyzn z nieco mniej popularną budową ciała. Podczas wybierania koszuli mało mężczyzn koncentruje uwagę na kształcie kołnierzyka. Tymczasem wśród krojów kołnierzyka wyróżnia się wiele typów.

Sprawdź dobre www (https://mojekrzesla.pl/administracja/szafy-kartotekowe.html)! Tam oczekuje na Ciebie następna świetna dawka wiadomości na frapujący Cię wątek. Po więcej szczegółów wejdź w poniższy podany link.

W przypadku kształtu kołnierza zależy, na jaką okazję można ją założyć, ale też czy koszula można zakładać z krawatem, czy raczej bez. Najbardziej uniwersalny kształt kołnierzyka to kołnierz kroju kent.

Ciekawych danych zasięgniesz po przejściu na witrynę (http://industrial-cleaning.pl/odkurzacze-przemyslowe/), która posiada fascynujące dane na omawiany temat – będą one z pewnością godne zainteresowania.

Tego typu koszulę można zakładać jednocześnie z dodatkiem jakim jest krawata, a także bez niego.

Comments are closed.