Szyk i elegancja odpowiednie także na co dzień

Koszule, chociaż uważane od dawna za element przede wszystkim męskiej garderoby, od jakiegoś czasu stają się coraz bardziej ważną częścią garderoby także kobiet. Koszule przeważnie są taliowane tak, że kobiece kształty są uwydatnione, a równocześnie tego typu koszule wyglądają jak standardowe bluzki.

To rozwiązanie jest niewątpliwie właściwą opcją dla tych kobiet, jakie nie noszą z reguły sukienek i wolałyby zdecydować się na coś wygodniejszego. bluzki damskie (czytaj) w połączeniu z eleganckimi spodniami lub niebanalną spódnicą mogą tworzyć wyjątkowo korzystne połączenie, a często zdarza się tak, że właściwie skompletowany zestaw stworzony właśnie z bluzki i spódnicy wywołuje takie wrażenie, jakoby kobieta zakładająca taki komplet ubrana była w sukienkę.

Tym sposobem możemy stworzyć nie tylko bardzo funkcjonalne połączenie, ale również nasza szafa może wzbogacić się o dwa nowe ciuchy, które możemy wykorzystać w innych okazjach. Z drugiej strony, ubranie się w bluzki damskie może być w pewnych sytuacjach nieodpowiednie, tak więc przed wybraniem weselnej kreacji warto zweryfikować chociażby to, gdzie będzie miała miejsce uroczystość.

buty - portret

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie lansowane nie tylko przez projektantów, ale również i przez osoby zarządzające modą poprzez sklepy z odzieżą jest to, żeby koszule damskie (przeczytaj przykłady) stanowiły element codziennych stylizacji.pod tym hiperłączem mokra karma dla psaWobec tego wiele sklepów sprzedaje koszule z przeróżnymi motywami, które mogą się sprawdzić jako składowa ubioru na eleganckie wyjście.

Miks dzianin i stylów wyjdzie ci na dobre. Selekcjonuj jasne barwy ubrań oraz akcentuj stylizacje wyraźnymi akcentami, przykładowo neonową spódniczką albo płaszczem w kwiaty. W sieciówkach odszukasz bezmiar świetnych odzień na wiosnę. Baw się modą, albowiem właśnie nastąpił na to właściwy czas! Zobacz w galerii internetowej pomysły na doskonałe wiosenne stylizacje. Która z nich najbardziej ci się podoba?

Comments are closed.