Ubiór plus size

Gdy na wadze zauważamy sporo kilo pojawia się kłopot z doborem ubrań. Jednak kłopot ten bardzo często znajduje się tylko w naszej głowie. Obecnie nie jest tak, że nie ma ubrań dla osób mających rozmiar 40 i większy, to raczej bywa tak, że jest nam ciężko powiedzieć o tym, że potrzebujemy tak duży rozmiar. A prawda jest taka, że ciuchy na wieszakach są od naprawdę małych do naprawdę dużych.

Kolekcja ubrań Fall for Sea-Green

Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Ostatnimi czasy moda dla puszystych zaczęła się niezmiernie prężnie rozwijać. Możemy, więc zobaczyć w galeriach handlowych takie same sweterki dla tych noszących rozmiar 36 i osób, które muszą nosić rozmiar 44. Moda dla ludzi z nadwagą jest całkiem zwyczajna. Choć trzeba przyznać, że projektanci ciągle próbują tworzyć specjalne fasony dla ubrań o większych rozmiarach, by w pewien sposób wysmuklały one sylwetkę. To najlepszy pomysł, by wizualnie polepszyć figurę grubszej osoby, żeby i ona sama dobrze czuła się w wybranym przez siebie stroju. Pamiętajmy, że duża część dobrego look’u to dobry nastrój danej osoby – więcej tutaj (zobacz najbardziej opłacalną ofertę na stronie).

Na zimniejszy okres
W ciągu całego roku zmienia się nie jedynie aura atmosferyczna, ale zmienia się też moda, którą można zauważyć na ulicy. Pory roku sprawiają, że zmieniamy nasze ciuchy. Na jesień zima 2014 domy mody dają nam bardzo duży wybór. Nie chodzi jedynie o krój, ale również o kolor. Jesień i zima tego roku powinny być pełne barw. Dobrą bazą staną się wszystkie brązy od beżu po ciemny brąz, ale warto do tego mieć jakiś fajny barwny dodatek. Moda dla pań i panów w każdym rozmiarze jesienią i zimą nie rozczaruje nas. Co ważne moda dla puszystych osób, jest pełna ciekawych dodatków – więcej tutaj.

Warto, więc nie ukrywać nadmiaru kilogramów pod za wielkimi ciuchami, bo w ten sposób tylko dodajemy sobie jeszcze parę nadprogramowych kilogramów. Dobrze dobrana odzież dla kogoś większego sprawi, że w pewnym stopniu niedoskonałości nie będą aż tak rzucały się w oczy. Warto korzystać z opcji, jakie daje dzisiejsza moda. Poza tym jesienią i zimą nie trzeba tak jak latem pokazywać tak dużo ciała, a to świetna wiadomość dla osób, które kupują duże ubrania. Warto również pamiętać, że zakup niewielkich ubrań jedynie wypunktuje nasze mankamenty – fajny poradnik.

(zobacz więcej)

Comments are closed.