Z jakiego powodu panie tak chętnie kupują stroje w sklepach z odzieżą używaną

Kobiety wiodą prym w chodzeniu na sprawunki, a szczególnie do butików z odzieżą. Późnojesienne palta czy zwiewne sukienki nie bywają asortymentem deficytowym, ale w firmowych sklepach ich cena jest dość astronomiczna – wystarczy popatrzeć na metki w trakcie wyprzedaży, aby przekonać się, ile zarobkują na nas subiekci.

sklep z ciuchami

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu wiele kobiet decyduje się robić sprawunki w sklepach z odzieżą używaną, które są obecnie licznie wizytowane przez przedstawicielki płci żeńskiej w młodzieńczym i dojrzałym wieku. Niska cena nie staje się jednakże jedynym powodem, dla którego pod szybami wystawowymi takich sklepów odzieżowych ustawiają się tuż przed ósmą długie kolejki.

Chcąc i obmyślając stworzyć własny szmateks, należy sobie wygooglować dobrego dostawcę ciuchów. W tym celu warto zorientować się, gdzie w okolicy usytuowane są duże hurtownie odzieży używanej. Takie miejsca powinny obfitować w nietuzinkowe ciuchy, których nasi klienci nie dostaną w żadnym innym sklepie – A kultowe, krótkie kurtki ze skóry czy nieśmiertelne jeansy, wystawione na pokaz w witrynach sklepowych, będą działać na przechodzących ulicą jak lep na muchy.

Fantastycznie zaopatrzone hurtownie (hurtownie biżuterii) odzieży używanej mogą zapewnić nam krociowe zyski jeszcze na inny sposób. Do każdych strojów wizytowych konieczne są dodatki: torebki, chustki, a także buty (odzież używana hurtownia). Niektóre osoby będą odwiedzać lumpeksy, bo szukają nieoklepanych, designerskich dodatków do swoich nowo zakupionych ubrań – zobacz. Wybrane okazje (randki, zloty absolwentów szkół) wymagają, aby prezentować się szałowo, a są i takie panie, które na co dzień także chwalą sobie nieco egzotyczny wygląd. Warto zatem już na początku przekonać się, czy wybrana przez nas hurtowania jest na tyle wielka, że proponuje i taki asortyment.

Kolejki, które jesteśmy w stanie zauważyć przed szmateksami nawet na pół godziny przed ich otwarciem, z jednej strony bardzo dziwią obcokrajowców, a z drugiej unaoczniają mieszkańcom naszego kraju, jak dochodowy jest to interes. Sukces oczywiście nie jest uzależnione tylko od wyboru dostawcy, którymi są hurtownie odzieży używanej. Konieczna będzie korzystna lokalizacja, gdzieś w niedaleko miejskiego rynku, zadowoleni i znający się na najnowszych trendach pracownicy, a także… odrobina szczęścia.

Źródło: Scand-all

Comments are closed.