Zainwestuj w siebie

Według ankiety, o której donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta wyraża swe niezadowolenie z wyglądu średnio 36 razy dziennie. W obecnych czasach, gdy kuszą nas skuteczne środki poprawiające to, co naturze nie do końca wyszło za dobrze, chcemy z nich korzystać. Jakie zabiegi polskie kobiety wykonują najczęściej?

chirurgia

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Cały czas zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez panie jest usuwanie zmarszczek na czole Kraków, zarówno metodami mniej inwazyjnymi, jak i operacyjnymi. Ładna, zadbana twarz to bez wątpienia jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, mając ten fakt na uwadze ogromna popularność takich operacji nie powinna być zaskoczeniem.

Mimo że lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod odzyskania tego, co skradły czas i siła grawitacji. Podczas zabiegu, liftingu twarzy i szyi warstwa skóry zostaje napięta, wygładzona i podniesiona. I chociaż nie obejdzie się bez blizn, są one zupełnie niewidoczne.
Nieinwazyjnie i bez bólu? Teraz to możliwe. Medycyna estetyczna zapewnia szereg zabiegów poprawiających urodę, odbywających się bez cięć i szwów. Wygładzanie rysów twarzy tzw. botoksem, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to skuteczne inwestycje w piękno. Bezinwazyjnym zabiegiem są również zabiegi laserowe Kraków.

chirurgia

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com

Depilację można przeprowadzić samodzielnie w domu, lecz efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Metoda epilacji laserowej ma taką przewagę, iż na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale polepszy wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

Czy chcesz poznać dodatkowe materiały na opisywany tutaj problem? Kliknij zatem ten odnośnik i zobacz więcej porad w treści (www.permanent24.pl/pl/c/Szczotki-i-masazery-do-twarzy/99) o pokrewnej tematyce.

Obecnie, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Mimo to w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tą wstydliwą przypadłością.

Comments are closed.