upiększanie różnych części ciała

Istnieje grupa ludzi, która kocha upiększać przeróżne części ciała. Popularne stało się tatuowanie, przebijanie skóry, czyli piercing. Piercing nie powstrzymuje się tylko do typowych przebić uszu, a polega przede wszystkim na wykonywaniu przekłuć w specyficznych miejscach ciała, w nosie, brwi, sutkach, okolicach brody, w pępku, a również w narządach płciowych. Wykonanie piercingu ciała trwa z zasady parę minut. Na ten zabieg składa się przebicie skóry, również założenie kolczyka. W przekłute lokalizacje wprowadza się kolczyki skonstruowane najczęściej z tytanu. Kolczyki z takich materiałów jak stal chirurgiczna, plastik, kość, drewno, szkło, koral, srebro należy nosić dopiero po całkowitym wygojeniu przekłutego miejsca.

Nadzwyczaj istotne są materiały z jakiego stworzono kolczyki do nosa. Stosowna pielęgnacja po przekłuciu i przez pełny czas gojenia gwarantują bezpieczeństwo. Powinno się pamiętać, że tylko kolczyk, które są poddane procesowi sterylizacji powinny być zakładane na przebicie. Coraz wyższą popularnością cieszą się tunele, które rozciągają płatki uszne nieraz do średnicy kilkudziesięciu centymetrów. Czas gojenia rany powiązanej z założeniem piercingu (studio piercingu warszawa) uzależniony jest higieny, pielęgnacji, lokalizacji przekłuwania, czy tworzywa z jakiego wykonany jest kolczyk (informacje).

zbliżenie - moda

Autor: Ramón Portellano
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre ozdoby zagwarantowane są jedynie dla dziewczyn. Łańcuszki na brzuch zdołają być zdobieniem na na plaży, bądź basenie, doskonale wygląda w zestawieniu z bikini. Tego rodzaju biżuteria jest również odpowiednim pomysłem dla dziewczyn, które zawodowo zajmują się tańcem brzucha, albowiem łańcuszek cudownie uwydatnia talię. Istnieje również możliwość zamówienia łańcuszka własnego projektu. Taką biżuterię można też zamówić przez internet.

Możemy także dostosować dodatki takie jak drobne wisiorki ulokowane przy zapięciu. Przy zakupie owego rodzaju biżuterii trzeba zwrócić szczególną uwagę na parę elementów. Przede wszystkim na splot i naturalnie na długość. W naszym klimacie nie ma wielu okazji do manifestowania takiej ozdoby ze względu na okoliczności pogodowe. Niemniej jednak powinno się zakładać go chociażby okazjonalnie (informacje)

Comments are closed.