Zobacz oferty specjalnych kolczyków

Strój to jedna z tych metod, która pozwala nam na co dzień podkreślać naszą indywidualność

Przeróżna biżuteria

Autor: Glitter
Źródło: Glitter

W dzisiejszych czasach rządzi troska o wygląd i bycie w tym zakresie oryginalnym. Nie chodzi już tylko i wyłącznie o to, by dbać o swoje włosy, cerę, czy figurę, ale również o to, by umiejętnie zaakcentować swoją indywidualność, swój charakter, czy inaczej mówiąc swoje wnętrze. Można powiedzieć, że tego rodzaju podejście jest w praktyce domeną ludzi całkowicie świadomych tego jakiego rodzaju osobowościami są i, którzy mają świadomość, że właśnie podkreślanie swojej indywidualności może być sposobem na odróżnienie się od innych.

Jak podkreślić swoją indywidualność na przykład strojem? W obecnym świecie, gdy sklepy gwarantują tak rozległy wybór rzeczy nie powinniśmy mieć z tym problemu. Niemniej, żeby rzeczywiście nie było to dla nas kłopotliwe, najpierw musimy dobrze pomyśleć o sobie i wiedzieć, jacy w rzeczywistości jesteśmy. Dopóki tego nie zrobimy będziemy zakładać rzeczy hurtowo produkowane i niczym nie będziemy się różnić od ludzi chodzących po ulicach, którzy wyglądają podobnie.

Często, żeby dojść do tego jacy jesteśmy naprawdę, sam ubiór również może w praktyce okazać się pomocny. Kiedy przykładowo zamiast kolczyki z cyrkoniami (sprawdź bigle na tej stronie) nosić na uszach aplikujemy kolczyki do nosa, można powiedzieć, że jesteśmy bardziej zdecydowani jeśli chodzi o przedstawianie swojej osoby. Nie każdy przecież jest gotów na tego typu aranż i większość osób stosuje to, co od lat jest standardem. Można zatem domyślać się, że jeśli ciągnie nas do tego typu ekstrawaganckich rozwiązań jesteśmy bezpośrednimi i otwartymi osobami, jakie nie boją się wyrażać siebie i własnych potrzeb. Jest to jak najbardziej mile widziane. Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że człowiek zmienia się i to co dziś zakładamy z wielkim zaangażowaniem, za parę lat może zalegać na dnie szafy, ponieważ już nie będzie się nam podobało lub będziemy tym znudzeni.

Zobacz pełną ofertę koralików drewnianych na stronie MANZUKO.

Bądźmy pewni, że jest to zupełnie naturalne i nie ma co stronić od eksperymentów w tym zakresie. Pozostańmy zgodni z samym sobą i wybierajmy tylko takie rzeczy, które w pełni nam odpowiadają i odzwierciedlają nasze wewnętrzne JA, aby nie zapomnieć kim w istocie jesteśmy.

Comments are closed.